Ēģipte

Katrs no mums no bērnības ir dzirdējis par tālo un noslēpumaino Ēģipti, par tās varenajām piramīdām un visvareniem faraoniem, lielo Nīlu un klusējošo Sfinksu. Atpūta Ēģiptē ir lieliska iespēja aizbēgt no aukstuma uz Sarkanās jūras silto piekrasti, ziemas vidū laiskoties košajos saulesstaros un atgriezties mājas ar iedegumu, pilnam spēku un veselības. Atpūta Ēģiptē ir pilna ar visdažādiem piedzīojuiem: šeit ir ne tikai lieliskas pludmales, kur ir viss nepieciešamais sporta spēlēm un izklaidei, bet arī aizraujošas ekskursijas, kas dod iespēju iepazīties ar valsts ievērojamākām vietām, jo pasaules vēstures pieminekļu trešā daļa atrodas tieši Ēģiptes teriotorijā. 

 

  

 

Vispopulārākie Ēģiptes kūrorti - Šarm Eļ Šeiha un Hurgada. Šarm Eļ Šeiha tūlkojumā nozīmē "šeiha līcis", tam ir viena no prestižākajām Ēģiptes jūras kūrortu reputācija. Īpašu interesi tūres uz Šarm El Šeihu izraisa daivinga cienītāju vidū. Hurgada savukārt ir atzīts tūrisma centrs Sarkanās jūras piekrastē, un piedāvā plašas iespējas ne tikai daivingam, bet arī sērfingam. 

 

Vislabākais laiks ceļojumam Ēģiptē - septembris-decembris un marts-maijs. Vidējā gaisa temperatūra vasarā - 30-32 С, bet ziemā  24-27 С. Ūdens temperatūra vidēji ir  24 С.

 

  

 

Atpūta Ēģiptē ir lieliska iespēja sarīkot sev saulainus svētkus aukstajā ziemā, ko var sev atļauties jebkuršs!